logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Підписання Меморандуму про створення інноваційного агрокластеру «AgroVin» у Вінницькій області

15 квітня в рамках співробітництва міста Вінниці та міста Діжон, відбулася зустріч за участі Крістофа Бріє - президента агрокластеру Vitagora (Діжон, Франція), Вінницької обласної та міської ради, ОДА, Вінницького національного аграрного університету (ВНАУ) та представників аграрного бізнесу області.
Результатом цієї зустрічі стало підписання Меморандуму про створення інноваційного агрокластеру «AgroVin» у Вінницькій області.
 
Підписантами меморандуму виступили: з боку наукової та виробничоі сфери - представники аграрних підприємств та Вінницький національний аграрний університет, як потужна навчально-наукова установа з досвідом результативної діяльності першого кластеру в аграрній галузі економіки нашої держави (Постанова Кабінету Міністрів України від 11.07. 2013 р. N 546).
З вітаннями виступили:
- Крістоф Брейє – директор французького агрокластеру «Vitagora»;
- проректор ВНАУ, доктор економічних наук Світлана Лутковська, яка повідомила, що цьогоріч ми будемо підводити підсумки 8-ми років діяльності кластеру ННВК«Всеукраїнський науково-навчальний консорціум», який був заснований ВНАУ та Інститутом біоенергетичних культур та цукрових буряків НААН України разом із мережею своїх дослідно-селекційних та дослідних господарств. Сьогодні - це найбільш вдала форма поєднання своїх фінансових, матеріально-технічних, наукових можливостей та інтелектуального ресурсу, який дає синергію в досягненні поставленої мети. Тому немає сумніву, що підписання Меморандуму про створення інноваційного агрокластеру дасть новий поштовх соціально-економічному розвитку нашої Вінницької області.
Вінницький національний аграрний університет має досвід співпраці з французькими колегами університету Агросуп м. Діжон про створення на базі університету потужної структури Агрохаб.

11123

Події у світлинах