укр |  eng Перехід до системи Сократ
Головна
Про нас
Факультети
Коледжі
Абітурієнту
Студенту
Послуги
Вчена рада
 
Калетнік Григорій Миколайович
 
Відокремлені структурні підрозділи
 
Структурні підрозділи
 
Громадські організації університету
 
Науково-дослідні інститути
 
Ректорат
 

Вінницький національний аграрний університет (ВНАУ)

21008, м. Вінниця, вул. Сонячна, 3

Приймальня ректора
тел. (0432) 46-00-03
Приймальня президента у-ту
тел. (0432) 46-00-03
e-mail: rector@vsau.org
e-mail: office@vsau.org

Приймальна комісія

тел. (0432) 46-74-37
тел. (0432) 57-44-42
e-mail: PK_VNAU@i.ua

Комутатор
тел. (0432) 43-85-20
тел. (0432) 43-72-30

Проїзд: тролейбус № 12
Чехова – Аграрний університет
тролейбус № 13 Меморіал визволення – Аграрний універ.
тролейбус № 14 Залізничний вокзал – Аграрний універ.
маршрутне таксі № 10-А Площа перемоги – Аграрний універ.
маршрутне таксі № 16 Меморіал Визволення - Аграрний універ.
маршрутне таксі № 18-А


Яремчук О.С.

Яремчук Олександр Степанович,
перший проректор

Діяльність Олександра Степановича Яремчука багатогранна: педагог, учений, громадський діяч, політик. Якщо ж додати до усіх цих сфер ще й ефективний менеджер та організатор, стане зрозуміло, чому без О. Яремчука сьогодні немислима діяльність Вінницького аграрного, з яким він тісно пов'язаний ось уже сім років.
Молоді роки стали для Олександра Яремчука справжньою школою загартування на зрілість й готовність у подальшому займатися науково-дослідницькою роботою. Після закінчення Іллінецького аграрного технікуму і Кам’янець-Подільського сільськогосподарського інституту 9 років пропрацював в Літинському міжколгоспному підприємстві з виробництва свинини, пройшовши шлях від ветсанітара до головного зоотехніка. Далі він директор племзаводу «Україна» - одного з найпотужніших господарств галузі. Адміністративна діяльність продовжилась у зв’язку із призначенням у 1993 році представником Президента в Літинському районі та обранням в 1994-му головою Літинської районної ради. Подальші вісім років (з 1997 по 2005-ий) О. Яремчук присвячує керівництву Вінницької районної держадміністрації. За цей час працювати для людей, вникати в їх щоденні турботи, докладати всі можливі й, подекуди, неможливі зусилля для вирішення їх проблем стало для О. Яремчука сенсом життя.
У 2005-му Олександр Степанович розпочинає свою діяльність у Вінницькому національному аграрному університеті. Спершу - помічником проректора з наукової роботи та виробництва, потім – проректором з наукової роботи та виробництва. З березня 2010 року і по сьогодні Олександр Яремчук посідає одну з найважливіших керівних ланок вузу – першого проректора. Робота в університеті відкрила для нього нові можливості реалізувати себе і як викладач, і як науковець: згодились і знання з державного управління та адміністрування, які здобув в академії при Президентові України, і професійний практичний досвід, за що отримав звання заслуженого працівника сільського господарства. За 7 років роботи в університеті захистив дисертацію кандидата сільськогосподарських наук, став доцентом, написав п’ять навчальних посібників і підручників, більше 50 наукових статей, має власні патенти на винаходи. Нині завершує роботу над докторською дисертацією.
Держава гідно оцінила сумлінну працю й наукові досягнення на освітянській ниві О. Яремчука. Заслужений працівник сільського господарства України, ордени «Знак пошани», «За заслуги», почесні грамоти та заохочувальні відзнаки Кабміну України – це основні, утім далеко не всі, нагороди першого проректора, що свідчать про його невтомну працю та вагомий внесок у розвиток освіти та аграрної науки. Активну наукову, навчальну, виховну діяльність Олександр Степанович вміло поєднує з організацією дозвілля, адже у нього є хобі – спорт, особливо – волейбол.
Друзі та колеги Олександра Степановича переконуються в його щирому прагненні допомогти людям, зробити їхнє життя кращим. У цьому пересвідчився й той, хто звертався до нього по допомогу. Ефективний керівник, менеджер, доброзичлива й чуйна людина – такої високої думки про Олександра Степановича і студенти. Тож недарма він виконує обов’язки депутата Вінницької обласної ради VI скликання, очолює постійну комісію з питань охорони довкілля, раціонального використання надр.
Сьогодні професор О. Яремчук уміло веде у широкий світ нашу зміну – майбутніх фахівців-аграріїв, спільно з президентом університету Г. Калетніком реалізує задуми з перетворення університету на сучасний потужний європейський навчальний заклад з міцною матеріально-технічною та науковою базами. Задача ця не з легких, але йому це під силу.dep_rector@vsau.vin.ua
Сopyright © 2010-2017 ВНАУ
Всі права захищено.

Розробка та супровід сайту: Liana company