укр |  eng Перехід до системи Сократ
Головна
Про нас
Факультети
Коледжі
Абітурієнту
Студенту
Послуги
Вчена рада
 
Калетнік Григорій Миколайович
 
Відокремлені структурні підрозділи
 
Структурні підрозділи
 
Громадські організації університету
 
Ректорат
 

Вінницький національний аграрний університет (ВНАУ)

21008, м. Вінниця, вул. Сонячна, 3

Приймальня ректора
тел. (0432) 46-00-03
Приймальня президента у-ту
тел. (0432) 46-00-03
e-mail: rector@vsau.org
e-mail: office@vsau.org

Приймальна комісія

тел. (0432) 46-74-37
тел. (0432) 57-44-42
e-mail: PK_VNAU@i.ua

Комутатор
тел. (0432) 43-85-20
тел. (0432) 43-72-30

Проїзд: тролейбус № 12
Чехова – Аграрний університет
тролейбус № 13 Меморіал визволення – Аграрний універ.
тролейбус № 14 Залізничний вокзал – Аграрний універ.
маршрутне таксі № 10-А Площа перемоги – Аграрний універ.
маршрутне таксі № 16 Меморіал Визволення - Аграрний універ.
маршрутне таксі № 18-А


Яремчук О.С.

Яремчук Олександр Степанович,
перший проректор

Діяльність Олександра Степановича Яремчука багатогранна: педагог, учений, громадський діяч, політик. Якщо ж додати до усіх цих сфер ще й ефективний менеджер та організатор, стане зрозуміло, чому без О. Яремчука сьогодні немислима діяльність Вінницького аграрного, з яким він тісно пов'язаний ось уже сім років.
Молоді роки стали для Олександра Яремчука справжньою школою загартування на зрілість й готовність у подальшому займатися науково-дослідницькою роботою. Після закінчення Іллінецького аграрного технікуму і Кам’янець-Подільського сільськогосподарського інституту 9 років пропрацював в Літинському міжколгоспному підприємстві з виробництва свинини, пройшовши шлях від ветсанітара до головного зоотехніка. Далі він директор племзаводу «Україна» - одного з найпотужніших господарств галузі. Адміністративна діяльність продовжилась у зв’язку із призначенням у 1993 році представником Президента в Літинському районі та обранням в 1994-му головою Літинської районної ради. Подальші вісім років (з 1997 по 2005-ий) О. Яремчук присвячує керівництву Вінницької районної держадміністрації. За цей час працювати для людей, вникати в їх щоденні турботи, докладати всі можливі й, подекуди, неможливі зусилля для вирішення їх проблем стало для О. Яремчука сенсом життя.
У 2005-му Олександр Степанович розпочинає свою діяльність у Вінницькому національному аграрному університеті. Спершу - помічником проректора з наукової роботи та виробництва, потім – проректором з наукової роботи та виробництва. З березня 2010 року і по сьогодні Олександр Яремчук посідає одну з найважливіших керівних ланок вузу – першого проректора. Робота в університеті відкрила для нього нові можливості реалізувати себе і як викладач, і як науковець: згодились і знання з державного управління та адміністрування, які здобув в академії при Президентові України, і професійний практичний досвід, за що отримав звання заслуженого працівника сільського господарства. За 7 років роботи в університеті захистив дисертацію кандидата сільськогосподарських наук, став доцентом, написав п’ять навчальних посібників і підручників, більше 50 наукових статей, має власні патенти на винаходи. Нині завершує роботу над докторською дисертацією.
Держава гідно оцінила сумлінну працю й наукові досягнення на освітянській ниві О. Яремчука. Заслужений працівник сільського господарства України, ордени «Знак пошани», «За заслуги», почесні грамоти та заохочувальні відзнаки Кабміну України – це основні, утім далеко не всі, нагороди першого проректора, що свідчать про його невтомну працю та вагомий внесок у розвиток освіти та аграрної науки. Активну наукову, навчальну, виховну діяльність Олександр Степанович вміло поєднує з організацією дозвілля, адже у нього є хобі – спорт, особливо – волейбол.
Друзі та колеги Олександра Степановича переконуються в його щирому прагненні допомогти людям, зробити їхнє життя кращим. У цьому пересвідчився й той, хто звертався до нього по допомогу. Ефективний керівник, менеджер, доброзичлива й чуйна людина – такої високої думки про Олександра Степановича і студенти. Тож недарма він виконує обов’язки депутата Вінницької обласної ради VI скликання, очолює постійну комісію з питань охорони довкілля, раціонального використання надр.
Сьогодні професор О. Яремчук уміло веде у широкий світ нашу зміну – майбутніх фахівців-аграріїв, спільно з президентом університету Г. Калетніком реалізує задуми з перетворення університету на сучасний потужний європейський навчальний заклад з міцною матеріально-технічною та науковою базами. Задача ця не з легких, але йому це під силу.dep_rector@vsau.vin.ua
Сopyright © 2010-2018 ВНАУ
Всі права захищено.

Розробка та супровід сайту: Liana company