укр |  eng Перехід до системи Сократ
Головна
Про нас
Факультети
Коледжі
Абітурієнту
Студенту
Послуги

Вінницький національний аграрний університет (ВНАУ)

21008, м. Вінниця, вул. Сонячна, 3

Приймальня ректора
тел. (0432) 46-00-03
Приймальня президента у-ту
тел. (0432) 46-00-03
e-mail: rector@vsau.org
e-mail: office@vsau.org

Приймальна комісія

тел. (0432) 46-74-37
тел. (0432) 57-44-42
e-mail: PK_VNAU@i.ua

Комутатор
тел. (0432) 43-85-20
тел. (0432) 43-72-30

Проїзд: тролейбус № 12
Чехова – Аграрний університет
тролейбус № 13 Меморіал визволення – Аграрний універ.
тролейбус № 14 Залізничний вокзал – Аграрний універ.
маршрутне таксі № 10-А Площа перемоги – Аграрний універ.
маршрутне таксі № 16 Меморіал Визволення - Аграрний універ.
маршрутне таксі № 18-А


На базі Технологічно-промислового коледжу ВНАУ розпочали свою роботу курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників,


12 лютого 2018 року на базі Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету розпочали свою роботу курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників, організовані Навчально-науковим інститутом післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України спільно із центром підвищення кваліфікації, післядипломної освіти та дорадництва ВНАУ.


Із слухачами курсів зустрівся ректор Вінницького національного аграрного університету Віктор Мазур, який від імені президента університету Григорія Калетніка привітав усіх зі святом Трьох святих: св. Василія Великого, св. Григорія Богослова, св. Івана Золотоустого, побажав миру та злагоди і висловив сподівання на плідну співпрацю навчальних закладів у напрямку інноваційної спрямованості науково-педагогічної діяльності в сучасних освітніх умовах.


З вітальним словом виступив директор Технологічно-промислового коледжу Вінницького національного аграрного університету Руслан Будяк, який зазначив, що коледж і надалі продовжуватиме активну роботу у напрямку підвищення кваліфікації педагогічних працівників.


На семінарі розглядались питання перспектив та труднощів на шляху розвитку сучасної аграрної освіти, акцентувалась увага на необхідності пошуку інноваційних шляхів в розвитку навчальних закладів, а також постійному саморозвитку педагогічних працівників, в тому числі опануванні новітніх методик та форм організації освітнього процесу.
Сopyright © 2010-2018 ВНАУ
Всі права захищено.

Розробка та супровід сайту: Liana company