укр |  eng Перехід до системи Сократ
Головна
Про нас
Факультети
Коледжі
Абітурієнту
Студенту
Послуги

Вінницький національний аграрний університет (ВНАУ)

21008, м. Вінниця, вул. Сонячна, 3

Приймальня ректора
тел. (0432) 46-00-03
Приймальня президента у-ту
тел. (0432) 46-00-03
e-mail: rector@vsau.org
e-mail: office@vsau.org

Приймальна комісія

тел. (0432) 46-74-37
тел. (0432) 57-44-42
e-mail: PK_VNAU@i.ua

Комутатор
тел. (0432) 43-85-20
тел. (0432) 43-72-30

Проїзд: тролейбус № 12
Чехова – Аграрний університет
тролейбус № 13 Меморіал визволення – Аграрний універ.
тролейбус № 14 Залізничний вокзал – Аграрний універ.
маршрутне таксі № 10-А Площа перемоги – Аграрний універ.
маршрутне таксі № 16 Меморіал Визволення - Аграрний універ.
маршрутне таксі № 18-А


На кафедру електротехнічних систем, технологій та автоматизації в АПК ВНАУ придбали нове унікальне обладнання


За сприяння керівництва університету Вінницький національний аграрний університет постійно оновлює лабораторне та матеріально-технічне обладнання, адже головним постулатом у підготовці майбутніх спеціалістів є тріада освіта-наука-виробництво.

8 лютого 2018 року на кафедру електротехнічних систем, технологій та автоматизації в АПК придбали нове унікальне обладнання. Лабораторія університету поповнилася діючою лабораторною установкою компенсації реактивної потужності, стендами «автоматичні вимикачі», «диференційний захист» і «реле контролю і управління». Це дозволить студентам отримувати практичні навички у роботі із сучасним обладнанням, проводити лабораторні роботи та працювати над науковими дослідами, додасть інтерактивного змісту процесу навчання.Електротехнічна Компанія E.NEXT-Україна здійснила монтаж і запуск навчальних стендів для лабораторії, провела майстер-клас по виконанню дослідів, що можуть не тільки покращити навчальний процес, а й дадуть змогу отримати вагомий науковий результат. Також наші партнери подарували лабораторії комп’ютер.


Захід відбувся в рамках співпраці бізнесу і навчальних закладів, що дозволить удосконалити та осучаснити освітні програми в навчальних закладах, та в подальшому сприятиме підготовці висококласних спеціалістів для бізнесових структур. Інвестуючи в майбутнє, E.NEXT-Україна активно підтримує оснащення ВНАУ сучасним обладнанням, яке сприяє розвитку студентів і вчених. Передає їм свої знання і практичний досвід в електротехніці та реалізації комплексних енергоефективних рішень.


Під час зустрічі з ректором Віктором Мазуром, т.в.о. проректора з наукової роботи Інною Гончарук, деканом факультету механізації сільського господарства Валентиною Бандурою, завідувачем кафедри Віктором Матвійчуком, доцентом кафедри Оленою Рубаненко та представниками компанії E.NEXT-Україна директором по розвитку Сергієм Кучеренко, керівником технічного навчання Віталієм Побігайло та технічним експертом Петром Радченко сторони обговорили розвиток подальшої співпраці з профільної підготовки та підвищення конкурентоспроможності молодих фахівців.


Під час зустрічей було досягнуто ряд домовленостей: Віктор Анатолійович запропонував проводити екскурсії, практику для студентів і викладачів, Інна Гончарук та Сергій Кучеренко обговорили можливість спільної участі у якості партнерів для написання грантів в Еразмус+ і підписання відповідних угод про співпрацю.
Сopyright © 2010-2018 ВНАУ
Всі права захищено.

Розробка та супровід сайту: Liana company