укр |  eng Перехід до системи Сократ
Головна
Про нас
Факультети
Коледжі
Абітурієнту
Студенту
Послуги

Вінницький національний аграрний університет (ВНАУ)

21008, м. Вінниця, вул. Сонячна, 3

Приймальня ректора
тел. (0432) 46-00-03
Приймальня президента у-ту
тел. (0432) 46-00-03
e-mail: rector@vsau.org
e-mail: office@vsau.org

Приймальна комісія

тел. (0432) 46-74-37
тел. (0432) 57-44-42
e-mail: PK_VNAU@i.ua

Комутатор
тел. (0432) 43-85-20
тел. (0432) 43-72-30

Проїзд: тролейбус № 12
Чехова – Аграрний університет
тролейбус № 13 Меморіал визволення – Аграрний універ.
тролейбус № 14 Залізничний вокзал – Аграрний універ.
маршрутне таксі № 10-А Площа перемоги – Аграрний універ.
маршрутне таксі № 16 Меморіал Визволення - Аграрний універ.
маршрутне таксі № 18-А


Студенти-агрономи розпочали обрізку саду ВНАУ


Лютий місяць – оптимальна пора проведення обрізування садів. Адже саме в цей час дерева ще перебувають у стані спокою, тому таке хірургічне втручання для них буде найменш помітним. Основною метою здійснення обрізки дерев є прискорення їх вступу в плодоношення, сприяння отриманню вищих урожаїв та збільшення розмірів плодів з гарним зовнішнім виглядом і покращеними смаковими якостями. Але цим не обмежується значення обрізки дерев – краще формується крона дерева, збільшується її освітленість, дерева омолоджуються, зростає їх довговічність та стійкість до шкідників, хвороб і несприятливих умов навколишнього середовища.


Переваги обрізування дерев добре розуміють студенти агрономічного факультету. Тому саме студенти третього курсу спеціальності «Агрономія» та «Плодоовочівництво і виноградарство» в рамках навчальної практики з дисципліни «Плодівництво» впродовж двох тижнів будуть проводити обрізку яблуневих садків Вінницького національного аграрного університету. Яблуневий сад займає площу 0,9 га та був створений на карликових підщепах у відповідності з найсучаснішими вимогами закладання. Завдяки керівництву агрономічного факультету та адміністрації Вінницького національного аграрного університету у саду застосовуються інтенсивні технології вирощування плодів.


Сад представлений сучасними та високопродуктивними сортами яблук із високими смаковими якостями – Голден Делішес, Ренет Семеренко, Глостер, Флоріна, Айдаред та інші. Керують та контролюють роботу студентів викладачі кафедри садово-паркового господарства, садівництва та виноградарства Паламарчук Інна та Панцирева Ганна і кафедри землеробства, ґрунтознавства та агрохімії Вдовиченко Ірина та Забарна Тетяна.

Перед початком робіт відповідальні викладачі провели інструктаж з техніки безпеки та продемонстрували основні правила проведення обрізки плодових дерев. Студенти взялись із великим завзяттям та ентузіазмом до роботи та працюють швидко і якісно.

Сopyright © 2010-2018 ВНАУ
Всі права захищено.

Розробка та супровід сайту: Liana company