logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

День відкритих дверей 2019

Неймовірні, запальні емоції вирували сьогодні із самого ранку у Вінницькому національному аграрному університеті. Адже ми сьогодні відкрили двері для своїх найдорожчих гостей – абітурієнтів та їх батьків.

Університетська родина підготувала різноманітні локації, які відображали кожну спеціальність, за якою готують фахівців у Вінницькому національному аграрному університеті. Зустрічав гостей на вулиці  актив студентської ради університету, частували солодощами та розповідали про яскраве студентське життя у рідному навчальному закладі. А далі школярів чекали декани, викладачі та студенти за столиками факультетів. Тут випускники та їх батьки знайомилися із майбутніми спеціальностями, особливостями навчання в університеті та мали можливість відвідати майстер-класи кожного факультету. 

Майбутні юристи взяли участь у судовому засіданні, інсценованому студентами факультету менеджменту та права. Спробувати себе у флористичному дизайні змогли майбутні студенти факультету агрономії та лісівництва. 3D-моделювання абітурієнтам презентували на інженерно-технологічному факультеті. Неймовірні майстер-класи показали гостям викладачі та студенти факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва і ветеринарії: коптіння ковбаси, технологія приготування зернистого сиру, випікання хліба, шоколадного фондану і виробництво італійського морозива. Все це можна було не лише побачити, а й скуштувати. Майстер-класи технологів були схожі на виробництво елітного європейського підприємства.


Майбутні обліковці опановували ази 1-С бухгалтерії, а менеджери спілкувались у дискусійному клубі. А ще всі бажаючі взяли участь у 3D екскурсії по місту Вінниця.

Абітурієнти та їх батьки мали можливість також поспілкуватись із керівництвом університету Григорієм Калетніком та Віктором Мазуром, представниками приймальної комісії.

Для усіх бажаючих студентський актив провів екскурсії університетом, аби випускники не на словах мали можливість переконатися, що навчатися вони будуть у комфортних умовах, із відповідною найкращою, сучасною матеріально-технічною базою.

Далі на гостей чекав вражаючий, захоплюючий концерт, який підготували для них наші надзвичайно талановиті студенти із кожного факультету. Запальні танці, українські пісні не залишили нікого байдужими. Саме пісня об’єднала всіх, і взявшись за руки викладачі, студенти університету та абітурієнти стали однією великою аграрною родиною!

Ми відкриваємо для Вас не лише двері, а і наші серця! 

781

Події у світлинах