logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Приймальна комісія

Місцезнаходження:м.Вінниця, вул. Сонячна 3, корпус 1
Телефон:(0432) 46-74-37, 57-44-42
Emailpk_vnau@i.ua

Приймальна комісія Вінницького національного аграрного університету – структурний підрозділ університету, що утворюється для проведення прийому вступників на навчання.

Приймальна комісія працює на засадах демократичності, прозорості та відкритості відповідно до законодавства України, Умов прийому до вищих навчальних закладів, затверджених у Міністерстві освіти і науки України і зареєстрованих у Міністерстві юстиції, Правил прийому до Вінницького національного аграрного університету у 2021 році, Статуту Вінницького національного аграрного університету та Положення про Приймальну комісію.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України №116л від 02.06.2017р. ліцензія АЕ №527892 Вінницького національного аграрного університету переоформлена в установленому законодавством порядку. Відомості про право здійснення освітньої діяльності Вінницьким національним аграрним університетом розміщені на офіційному веб-сайті МОН України.

Приймальна комісія Вінницького національного аграрного університету – робочий орган університету, передбачений частиною першою статті 38 Закону України «Про вищу освіту», що утворюється для організації прийому вступників. Строк повноважень Приймальної комісії становить один календарний рік.

Приймальна комісія працює на засадах демократичності, прозорості та відкритості відповідно до законодавства України, Умов прийому до вищих навчальних закладів України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України № 1274 від 15 жовтня 2020 року та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 09 грудня 2020 року за № 1225/35508., Правил прийому до Вінницького національного аграрного університету, статуту Вінницького національного аграрного університету та положення про Приймальну комісію університету.

Колісник Олег Миколайович

Колісник Олег Миколайович

відповідальний секретар приймальної комісії

кандидат с.-г. наук, доцент

dw-docЗавантажити документи

Склад приймальної комісії

відповідальний секретар приймальної комісії університету

заступник відповідального секретаря приймальної комісії

– провідний фахівець

- адміністратор ЄДЕБО

Консультаційний телефон оперативного штабу з питань вступу до закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти області

(0432) 61-03-54

Події у світлинах