logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

ОФІЦІЙНА ДЕЛЕГАЦІЯ ВНАУ НА EXPO 2020 ВРУЧИЛА КЕРІВНИКУ УКРАЇНСЬКОГО ПАВІЛЬЙОНУ ПРАПОР УНІВЕРСИТЕТУ (відео)

Представники науково-педагогічних працівників, студентів та аспірантів ВНАУ відвідали EXPO 2020 в Дубай (ОАЕ) і вручили керівнику українського павільйону прапор університету.

Вручаючи прапор ВНАУ, ректор університету, к.с.-г.н., професор Віктор Мазур побажав українській експозиції успіху на цій світового масштабу виставці та побільше відвідувачів.

«Нехай весь світ знає Україну, як державу, яка працює над новітніми технологіями, стартапами та активно розвиває науку. А делегація ВНАУ на Expo 2020 має виключно робоче відрядження. Президент університету, д.е.н., професор, академік НААН України Григорій Миколайович Калетнік поставив перед кожним членом делегації завдання ознайомитись з представленими на виставці досягненнями, зафіксувати їх і використовувати цей досвід як орієнтир в освітній, науковій та практичній виробничій роботі усіх структурних підрозділів університету», - наголосив Віктор Мазур.

Проректор з науково-педагогічної, наукової та інноваційної діяльності, д.е.н., професор Інна Гончарук відзначила, що надзвичайно важливо, що не лише науково-педагогічні працівники, а саме студенти і аспіранти представлені в делегації. На її переконання, участь в таких міжнародних заходах розширює межі світогляду молоді та надихає до наукової та інноваційної діяльності.

Відео: https://fb.watch/9ruR2oMIbt/

13715

Події у світлинах