logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Вінницький національний аграрний університет оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Вінницький національний аграрний університет оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1.1. Факультет економіки та підприємництва: декан, доцент; завідувач кафедри комп’ютерних наук та економічної кібернетики, доцент.

1.2. Факультет технології виробництва і переробки продукції тваринництва та ветеринарії: декан, професор.

1.3. Інженерно-технологічний факультет: завідувач кафедри агроінженерії та технічного сервісу, доцент.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі; наукові праці у фахових виданнях за останні три роки, монографії, посібники, підручники з грифом МОН або Вченої ради університету; патенти; документи, що підтверджують підвищення кваліфікації, проходження стажування; участь у конференціях, симпозіумах, тези; повний пакет лекцій по дисциплінах, у тому числі у вигляді презентацій, матеріали практичних і лабораторних занять; наукове керівництво та захист аспірантів, дисертантів; звіт про відкрите заняття; звіт про роботу за останній рік; висновки кафедри про професійні та особисті якості претендента на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників; автобіографія; копії дипломів про повну вищу освіту, наукові ступені, вчені звання; медична довідка про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричного оглядів (Постанова Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року № 1465).

Документи подавати з 06.04.2022 р. по 06.05.2022 р. за адресою: м. Вінниця, вул. Сонячна, 3 (2 корпус, 1 поверх, кімната 2114, відділ кадрів).

12635

Події у світлинах