logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Відділ міжнародних зв'язків

Місцезнаходження:м.Вінниця, вул. Сонячна 3, корпус 2, каб.: 2305
Графік прийому:з 8:00 до 17:00
Телефон:(0432) 46-50-17, 83-14 (внутрішній)
Emailvsauinterdep@gmail.com

Міжнародна діяльність Відділу - насичена, колоритна та багатогранна. Перші паростки розвитку припадають на 2003 рік - час створення в університеті міжнародного відділу. За п'ятнадцять років активної діяльності за кордоном пройшли більше двохсот викладачів та понад тисячу студентів, організовано та проведено десятки міжнародних конференцій, укладено півсотні договорів про спільну освітню діяльність із закордонним партнерами з тридцяти країн світу. 

Динамічна міжнародна співпраця є необхідною умовою інтегрування вузу в сім’ю європейських університетів, розвитку дружніх відносин з закордонними партнерами, зміцнення міжкультурних зв’язків. Вінницький національний аграрний університет завжди відкритий до співпраці з іншими навчальними закладами як в Україні так і за її межами.

На сьогодні нами налагоджена співпраця з більш ніж 30-ма країнами світу, з якими підписані договори та меморандуми про навчальне, освітнє, наукове та міжнародне співробітництво. Зокрема, з Словацьким Аграрним університетом (м. Нітра), Природничим університетом (м. Познані), Варшавським аграрним університетом, Університетом міжнародних стосунків і суспільної комунікації в Хелмі (Польща), Естонським університетом Життєвих наук (м. Тарту), Науковопрактичним центром національної академії наук Білорусії з тваринництва, Мозирським державним педагогічним університетом імені І. П. Шимякіна (Білорусь), Казанською державною Академією Ветеринарної Медицини ім. Баумана (Республіка Татарстан), Дронтенським сільськогосподарським університетом (Нідерланди), Політехнічним університетом Тірани (Албанія), Джомо Кеніата Університетом Сільського господарства та Технологій в м. Жужа (Кенія), Університетом штату Канзас, Пенсільванским Державним університетом, Державним університетом Діккінсона (США), Королівським Сільськогосподарським коледжем (Великобританія), Аграрним коледжем міста Олдс (Канада).

Міжнародна діяльність Відділу - насичена, колоритна та багатогранна. Перші паростки розвитку припадають на 2003 рік - час створення в університеті міжнародного відділу. За дванадцять років активної діяльності бутон співробітництва розквітав і перетворився в чарівну, міжнаціональну квітку, яка з кожним днем збільшує кількість пелюсток співдружності.
Кожна пелюстка - нова країна, з якою ВНАУ підписує меморандуми, укладає освітні угоди, проводить міжнародні виставки, конференції, симпозіуми, відправляє на стажування викладачів за кордон, запрошує іноземних професорів для читання лекцій та проведення науково-дослідної роботи.

Переконані, такою багатобарвною співпрацею можуть пишатися не всі. Укладено понад півсотні договорів про спільну освітню діяльність із закордонними партнерами з тридцяти країн світу, організовано і проведено десятки міжнародних конференцій, відправлено на стажування за кордон більше сотні викладачів.

Аби квітучий сад співробітництва розвивався та вдосконалювався, Відділ міжнародних зв’язків  подбав і про перспективу. Студенти університету мають змогу вивчати кращий зарубіжний досвід, починаючи з другого курсу навчання. Здійснюються ці завдання за рахунок реалізації проходження практики за кордоном в країнах Західної Європи та Америки, в Австралії, Канаді та Новій Зеландії.

Понад тисячу студентів Вінницького національного аграрного університету пройшли стажування та науково-виробничу практику за кордоном, удосконаливши знання з аграрного бізнесу, міжнародної економіки, екології, агрономії, механізації, машинобудування, менеджменту, технології виробництва та переробки продукції тваринництва.

Події у світлинах