logo
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ space заснований у 1982 році

Студентська рада

Діяльність студентської ради спрямована на зростання соціальної активності студентського середовища, ініціативності та відповідальності за доручені справи, а також сприяння гармонійному розвитку особистості студентів, набуття ними якостей та навичок лідера, організатора, керівника.

Студентське самоврядування університету ставить перед собою такі завдання: захист прав та інтересів студентів; забезпечення виконання студентами своїх обов’язків; надання інформаційної, психологічної допомоги студентам; залучення студентів до участі в самоврядуванні університету; сприяння науковій і творчій діяльності студентів.

До складу студентської ради входять наполегливі, впевнені, амбіційні з чіткою громадською позицією студенти, які прикладають багато зусиль та часу для розвитку рідного університету. Як правило, це люди, які після закінчення вузу отримують не лише освіту за фахом, але й досвід роботи щодо самовдосконалення, саморозвитку, планування та організації. 

Студентська рада – це організація, що відкриває нові можливості та об’єднує навколо себе активну та цілеспрямовану молодь!

Протягом 2017 року помітно активізувалась робота Студентської ради університету. Ми пишаємось студентським активом університету, які зайняли свою особливу нішу в управлінні навчальним закладом. Саме вони не дозволили розікрасти 500 га землі, яку використовує науково-дослідне господарство «Агрономічне», створивши студентські науково-фермерські господарства, студентський актив доводить окремим «великим землевласникам» СП «Іллінецьке», що кошти університету потрібно повертати, а не протягом 10 років розвивати ними власний бізнес. І міфи про те, що вони це роблять за дорученням керівництва університету, вже давно розвіяні. Бо прямі дискусії зі студентством підтверджують, що це їх переконання, яке вони професійно доводять, застосовуючи у практичній площині.

Студентський актив університету бере участь у заходах міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Всі заходи, що спрямовані на виховання студентів університету відбуваються за участі активного студентства.

Студенти Вінницького національного аграрного університету є делегатами у Студентській раді Вінниччини.

СТРУКТУРА СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

 

Голова Студентської ради

Довгань Антон Олегович

+380970197659

Заступник голови Студентської ради

 

Секретар голови Студентської ради

Кучурікова Юлія Русланівна

+380967053505

 

В.о. голови Студентської ради факультету менеджменту та права

Міщишина Марина Михайлівна

+380681631730

 

В.о. голови Студентської ради факультету технології виробництва і переробки

продукції тваринництва та ветеринарії

Цигульова Марія Олександрівна

+380687955031

 

В. о. голови Студентської ради факультету економіки та підприємництва 

Єрабакан Діана Василівна

+380681137735

 

 Голова Студентської ради факультету агрономії та лісівництва

Журавльов Антон Юрійович

+380987659914

В.о. голови Студентської ради інженерно-технологічного факультету

Моцний Олександр Олександрович

+380680340452

В.о. голови Студентської ради факультету обліку та аудиту

Козлан Ангеліна Дмитрівна

+380680433411

 

5664

Події у світлинах